Semináře

Semináře

Výcvikový cyklus seminářů: Pravda v nás I.

Kdy: 12.-13.6.2021

Kde: Seifertova 455/17, Praha 3, 130 00

Cena: 3.500,- Kč

Na základě častých dotazů mých klientů jsem se rozhodla vyučovat to, co praktikuji. Chci Vám předat vše co mi přijde účinné a funkční. Do své práce zařazuji plno zajímavých praktik práce s klienty – meditačních, dechových, vizualizačních cvičení, práci s energií atd. 

Co se v semináři Pravda v nás I. naučíte:

Během prvního kurzu se pustíme do osvojování kineziologického testování, povíme si něco o fungování mozkových hemisfér, schématech odbloku, budeme pracovat s energií, s hemisférama, se základníma esencema, dělat první práce ve dvojicích atd.

Pro koho je seminář určen?

Seminář je určen jak pro lidi, kteří se chtějí stát terapeuty a věnovat se tomu jednou věnovat profesně, tak pro ty, kteří „jen“ chtějí udělat na sobě větší kus práce, podívat se hlouběji do sebe, popracovat na sobě a naučit se něco nového. Také věřím, že se na semináři sejdou lidé podobně naladění, zažijeme krásné chvíle společného sdílení a společné práce. Možná vzniknou na seminářích i nová hluboká  přátelství. 

Vzhledem k tomu, že se jedná o cyklus seminářů, tak je potřeba pro naučení se znalostí absolvovat více kurzů za sebou. Semináře budou očíslované a nebude možné tedy jednotlivé kurzy přeskočit – protože na sebe budou navazovat. Pokud se časově nepotkáme v navazujícím kurzu, tak bude možné pokračovat jindy, ale úplně nejideálnější by bylo pokračovat konstantně v jednom cyklu seminářů.

Kde se bude seminář konat?

Seminář se bude konat v centru neziskové organizace Celesta, v ulici Seifertova 455/17, Praha 3 130 00. Centrum je na skvělém místě – jednu zastávku tramvají od Hlavního nádraží. Během semináře bude k dispozici čaj, káva, voda, lehké občerstvení – oříšky, ovoce, moučník atd.. Každý účastník obdrží studijní materiál.

Jak se přihlásit? 

Jakékoliv dotazy vám ráda zodpovím na mém telefonním čísle +420 776 544 833, přihlášky je možné přes reny.sopova@gmail.com

Pro konečné potvrzení přihlášky je nutné zaslat zálohu 1.000,- na účet: 2100622367/2010. Do zprávy k platbě napište datum semináře. 

Moc se na vás všechny těším. Renata 

Poznámka: Nejedná se o semináře One Brain 

Meditační večery

Dále jsem lektorkou meditačních seminářů, které pravidelně pořádáme s mojí kolegyní Kamilou Burdovou 1 x za měsíc u Džoudyho v Praze na I. P. Pavlova. Jedenkrát za rok se pak účastním zahraničního kurzu, kde také lektoruji. 

Veškeré semináře, které vedu a informace k nim najdete zde: www.novyseminar.cz/

Meditace pro Vás: