Reference

Reference

Vážení klienti, budu moc ráda za vaše komentáře, ve kterých můžete vyjádřit své pocity z návštěvy u mne. Je to pro mě užitečná zpětná vazba a zároveň to poslouží jako reference pro nové zájemce o mé služby. Do kolonky „název“ pod komentářem napište prosím své jméno (pokud nechcete celé, tak stačí křestní nebo vaše přezdívka). Všem, kdo napíší, předem děkuji. 🙂 Renata

7 thoughts on “Reference

 1. K některým věcem člověk potřebuje v životě dospět. A to je vývoj. Ještě před několika lety by mi přišlo neuvěřitelné, že by mi moje tělo mohlo naznačovat, nebo dokonce ukazovat, co dělat, že bych s ním mohla komunikovat. Jako mnozí z nás, žila jsem tak trochu odpojený život ve své hlavě.

  Postupně jsem ale začínala vnímat jiné věci ve svém životě a směry, které mi ukázaly, že pracovat s tělem je neskutečně smysluplné a že mi to pomáhá. Uvědomila jsem si, že emoce máme uložené v těle, kde taky jinde, že? Nelítají kolem nás. Procházejí námi. A někdy se stane, že je neprožijeme, a ať už z leknutí, strachu, pocitu křivdy, jiného nezpracovaného traumatu nebo kvůli čemukoliv jiném, se v nás zaseknou. A pak začnou zlobit.

  Máte-li i vy pocit, že něco z toho, co vás trápí, byste rádi řešili trochu jinou cestou, cestou, která se může zdát děsivá, než ji poznáte, ale ve výsledku je neskonale laskavá, a to k nám samým, zkuste se podívat na to, s čím vám může pomoct právě Renata. Je jedním z lidí, kteří mi moc pomohli uvědomit si zodpovědnost za svůj život. Pomohla mi ukázat i to, co jsem si sama neuvědomovala, nebo porozumět možná i nečekaným souvislostem některých věcí, které prožívám. Někdy to může být i něco, co člověk zažil v dětství, jindy zase nějaký rodový vzorec nebo prostě to, o čem se doma prostě nemluví, protože… všichni žijí, jak nejlépe dovedou, a většinou druhým ubližovat nechtějí, to ale neznamená, že když to s námi myslí dobře, nemůže to v nás zanechat stopu, kterou potřebujeme pochopit, abychom mohli dál svobodněji žít bez těchhle vazeb a vzorců, které už pro nás užitečné nejsou, i když třeba pro naše předky byly.

  A to všechno lze dělat velmi mírnou a laskavou cestou, kterou jsem zažila právě s Renatou, bez tlaku na to, že bych už něco měla zvládnout nebo nad tím mávnout rukou, protože to už je přece dávno, nebo nutnosti se do něčeho pustit, pokud zrovna cítím, že nechci. Prostě a jasně, hranice si tvoříme sami. A tady to platí dvojnásob. Ve svobodě a zodpovědnosti za vlastní život, můžu dovolit, co mi dělá dobře, nebo kdykoliv říct ne, pokud cítím, že se do něčeho pouštět nechci nebo na to aktuálně nemám síly.

  Renata mi pomohla i v době, kdy jsem regenerovala po vážnějších zdravotních problémech. A i díky ní jsem v určitých chvílích našla klid potřebný k tomu, aby se něco mohlo v mém životě změnit. Kineziologie nemusí být cesta pro každého, ale mě prostě v kontextu mého života v určité době dávala velký smysl a pomohla mi.

  Děkuju tímto Renatě a přeju jí hodně spokojených klientů, kterým se podařilo s její pomocí změnit ve svých životech to, co potřebovali a chtěli tak, aby jim bylo hezky. I když třeba jen díky jedné jediné návštěvě.

  Přeju hezké dny vám všem,
  Kristýna Maková

 2. Nikdy bych nevěřila,že kineziologie je tak úžasná věc. Dokáže změnit pohled myšlení a dělat doslova zázraky. Každý z nás má určité problémy: psychické,zdravotní,nevysvětlitelný strach, malé seběvědomí a spousta dalších věcí, což člověka hrozně omezuje, leckdo neví, jak si může sám poradit. Neví,komu se s tím může svěřit nebo neví, jak začít. A právě proto je dobrý nápad vydat se cestou kineziologie. Mám osobní zkušenost,na kterou mě navedla kamarádka a jsem za toto doporučení vděčná. Už si to bez terapie s Renatkou nedovedu představit. Kineziologie nám umožnuje najít porozumět sám sobě,svým emocím a chování,umět si poradit se strachem,se kterým jsme bojovali. Po každé terapii se cítím skvěle a mám hrozně moc energie a to bych každému přála,ať se cítí tak skvěle jako já. Každá zkušenost Vás posouvá dál a dál,ale je na každém,jakou cestu si zvolí a já jsem jí našla – díky Renatce ❤

 3. Každému, kto úprimne túži po zmene a chce sa konečne cítiť spokojne a šťastne, so srdca odporúčam navštíviť Renatku! Vyskúšala som viacero smerov rôznych terapií a Renatkina kineziológia na mňa zafungovala priamo zázračne. Renatka vďaka svojej vnímavosti a skúsenostiam vycíti priamo zdroj problému ukrytý v hĺbkach podvedomia, kam človek sám od seba nemá prístup, terapia je preto presná a mimoriadne účinná. Vôbec nerozumiem, ako je takéto silné napojenie možné. Sedenie býva aj emočne náročné a človek sa cíti vyčerpane, pretože sa skutočne čistia dávne bôle, nečakajte žiadne klábosenie pri čaji 🙂 Počas terapie sa budete cítiť v bezpečí, neobyčajne príjemne a uvoľnene a pomocou Renatkinho láskavého a poctivého vedenia sa dostanete bližšie sám k sebe.
  Bola som u Renatky len párkrát a všetky témy, s ktorými som k nej šla, sme spoločne v neuveriteľne rýchlom čase dokázali spracovať. Dnes už nemám strach z budúcnosti, naopak, cítim vnútornú istotu a hlboký kľud.
  Ďakujem.

 4. Zkusila jsem mnoho alternativních způsobů, jak uzdravit svou duši, ale nic mi nepomáhalo. Až jsem se na doporučení své blízké kamarádky dostala k Renátě.

  Nemohla jsem uvěřit, jak dalekou cestu jsem ušla hned při prvním setkání. Bylo to hodně intenzivní, slzy, smutek, vyčerpání, ale taky jsem najednou uviděla cestu ven z toho kolotoče své mysle a kupodivu to šlo velmi jednoduše.

  Najednou jsem byla schopna se na věci podívat z jiného úhlu a ten nový úhel změnil moje vnímání celé situace, došla mi spousta souvislostí a já prostě přijala věci tak jak jsou a nesmírně se mi ulevilo.

  Bylo to poprvé, kdy jsem se s terapeutem cítila přirozeně, nenuceně, příjemná energie a tak jsem při terapii byla naprosto uvolněná.

  Moc se mi tenkrát ulevilo a to Vám terapeut nedává žádné rady ani návody, na své odpovědi si přicházíte sami. Od té doby k Renátě docházím dle potřeby méně či více intenzivně, ale kineziologie už je neodmyslitelnou součástí v péči o sebe sama, v péči o moji duši.

  Děkuji Vám, Renáto, za Vaši práci plnou jemnosti a laskavosti, kterou do ní vkládáte. Pokaždé, když od Vás odcházím, cítím se lehce a uvolněně <3

 5. Kouzelné ruce Renatky, ke mě přišly v ten pravý čas jako na zavolanou. V těžkých chvílích hledání sebe sama, mě Renatka ukázala, jak na sobě začít pracovat.
  Její veliká vnímavost a láskyplný pohled na situaci, která se mnohdy zdála být neřešitelná, je pro mě velikou životní inspirací. Kineziologie mě natolik zaujala, že s podporou Renatky jsem se rozhodla metodu sama studovat. Renatky přítomnost a zázračné schopnosti jsou pro mě natolik magnetické, že bych v poradně mohla prosedět hodiny a hodiny 😊

  Po každé Vaší návštěvě se cítím lépe a lépe a to jen díky Vám! Děkuji za vše! A zase brzy naviděnou 😊

 6. Reference zásadně nepíšu.. ale jestli někomu, tak Renatě ! Dovolím si zde citovat moji poslední zprávu Renatě, víc výstižně to všechno asi říct neumím :
  „Kde bych bez Vás byla. A to zcela bez nadsázky !! Děkuju moc Vám i za Vás !!“
  Je to už mnoho let, co se se známe, společně jsme prošly mnoha různými životními etapami, starostmi i radostmi a vždycky jsem u Renaty našla úžasný klid, empatii a především láskyplnou pomocnou ruku na cestě životem.
  Ještě jednou nekonečné díky ! Těším se na všechna naše další setkání !
  Dana

 7. Úžasná terapeutka Renata pomohla mé dceři,která nevěděla sama co se ji děje v hlavince.Po prvním sezení mám doma usměvavou mladou slečnu a vše se dalo do pohybu správným směrem.Moc děkuji a posílám další klienty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *